instagram

Wzorcownia

Wzorcownia

Wzorcownia to profesjonalnie przygotowane i przyjazne miejsce do spotkań z Klientami planującymi umeblowanie łazienki. Najnowsze wzory z naszej oferty a także prototypy i ekspozycja produktów firm partnerskich (Villeroy&Boch, Axor, ect.) pozwala sprawnie i kompleksowo zrealizować projekt nowoczesnej, funkcjonalnej i jakościowej łazienki. Specjalizujemy się w produkcji mebli wilgocioodpornych od blisko 30 lat i posiadamy wiedzę ekspercką w projektowaniu i produkcji mebli do łazienek o bardzo różnych wymaganiach (rozmiar, stylistyka, funkcjonalność, etc.) Jesteśmy także eksporterem na wymagające rynki europejskie. Zapewniamy fachowe doradztwo, pełne zaangażowanie, indywidualne podejście i pomoc w doborze produktów, materiałów i wykończeń. Realizujemy gotowe projekty klientów lub wspieramy przy tworzeniu nowego projektu. Kastomizujemy nasze propozycje wzornicze dopasowując je do potrzeb Klienta lub tworzymy wspólnie unikalny mebel na miarę jego unikalnych potrzeb. Dzięki wizycie w naszej wzorcowni szybko i pewnie podejmiesz decyzję, bo: poznasz producenta, będziesz wiedział z kim masz do czynienia, ocenisz jakość produktu i precyzję wykonania, zobaczysz materiały z których produkujemy meble, zobaczysz wzornictwo i kolorystykę, otrzymasz próbkę materiału w wybranym kolorze, do zabrania ze sobą do domu, bo łatwo do nas dojechać:15 min z Warszawy trasą S8; 20 min z lotniska Okęcie; ok.1godziny samochodem z Łodzi czy Radomia.

KONTAKT

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

ul. Przemysłowa 75

05-831 Kostowiec

Poland

tel.:+48222923682

e-mail: noclaf@noclaf.com.pl

WZORCOWNIA

Zapraszamy do obejrzenia naszych mebli w przyfabrycznej wzorcowni, która znajduje się w odległości 10 km od CH Janki pod Warszawą w kierunku Wrocławia.

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek  godz. 8:00-16:00

Jeśli chcesz odwiedzieć wzorcownię poza godzinami biura, zadzoń i umów się na spotkanie. Zapraszamy!

GPS 52.056872, 20.743297

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Noclaf sp. z o. o. z siedzibą w Bieniewicach, ul. Osiedlowa 4, 05-870 Błonie (Administrator danych), w celu odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zamów tester